Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

Contact

Sportlaan 1
4209 AX  Schelluinen
0183 624545

info@vvschelluinen.nl




Bestuur
Lex Brokking
(voorzitter)

06 54740025 voorzitter@vvschelluinen.nl
Sherida den Toom
(secretaris)
06 49287968 secretaris@vvschelluinen.nl
Petrina van der Wiel - de Kuijper
(penningmeester)
0183 626001 penningmeester@vvschelluinen.nl
Aart van der Wiel
(facilitair)
0183 626001
06 81845002
facilitairezaken@vvschelluinen.nl
Wedstrijdsecretariaat   wedstrijdsecretariaat@vvschelluinen.nl
Jan van Driel 0183 624549
06 46112576
Ledenadministratie   ledenadministrateur@vvschelluinen.nl
Rob van Driel 0183 619103
06 29471419
Sponsorcommissie   sponsorcommissie@vvschelluinen.nl
Jan de Bruijn 06 53841548
Aart van der Wiel 06  81845002
Activiteitencommissie   activiteitencommissie@vvschelluinen.nl
Maup van Boxtel 06 12999939
Mark van Driel 06 53803781
Nick van Driel 06 51890097
Stefan van Goolen 06 54341571
Veteranencommissie   veteranencommissie@vvschelluinen.nl
Klaas Kruis 0183 625139
Jeugdcommissie   jeugdcommissie@vvschelluinen.nl
Harry Elgersma
(voorzitter)
06 42656661
Jan van Driel
(wedstrijdsecrataris)
06 46112576
Club van 100   clubvan100@vvschelluinen.nl
Bep den Hartog 0183 351857
Folly Sonnema 06 20778456
Vrienden van Schelluinen   vriendenvanschelluinen@vvschelluinen.nl
Arie Diephout 06 13284034
Consul   consul@vvschelluinen.nl
Ed Munters 0183 625139
06 23185915
Gebouwen, terreinen en facilitaire zaken
Algemene zaken
Aart van der Wiel 06 81845002
Kantine   kantinecommissie@vvschelluinen.nl
Denise Krikke - De Bruijn 06 55874186
Nieuwsredactie   redactie@vvschelluinen.nl
Rob van Driel 06 29471419
Fotografie   fotografie@vvschelluinen
Arnold den Hartog 06 51319746
Website   webmaster@vvschelluinen.nl
Gijs van den Berg 06 15583434
 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!

*/